Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

              Rady a doporučení

V tomto listě se můžete dozvědět něco o vašem mazlíčku.Ale bude to jen o pejscích a kočičkách.

RADY:

TĚŠí´ME SE NA PEJSKA.

S vibíráním  pejska nespěchejte.Vlastně pes,kterého si viberete,vám bude dělat společnost několik  let.Vyberte si takového psa,který odpovídá vašim požadavkům.Víběr psa:Jak mile se rozhodnete ,které plemeno chcete,musíte si ,položit otázku,zda bi to měl být pes, nebo fena.A ujasnit si,zdaby měl být pes malí,nebo velký a krátko srstý nebo dloouho srstý.Uvědomte si, že dlouhá srst vižaduje každodení kartáčování a že i krátko srsté plemeno  světlé barvi zanechá  na koberci množství chlupů.

Plánování: Zkušení majitelé psů,kteří májí to štěstí a vlastní velkou zahradu často ohraní poro své mazlíčky.Tím ochrání zbytek  zahrady vihrazený například pro květiny a další rostliny.Vidlažené plochy jsou pro psa nejvhodnější,protože  se snadno  ošetřují bez,neinfekčními prostředky.

Rady chovatele:

1.Přesvědčete se že skutečně všichni z rodiny touží po pejskovi.

2.Prohlédněte si matku štěněte,abiste si utvořili představu o jeho velikosti v dospělosti.

3.Přesvědčete se že má v pořádku rodokmen. 4.Přesvědčete,se,že majitel psal převodní formulář.Dále příště.

Domácí klece:

Domácí kovovou klec s víjmatelným plastovým dnem lze jen doporučit.Vložte do ní pelíšek a štěně zde pak může spát a zůstávat v době,když potřebujete odejít,a nechcete ryskovat ožvíkaný nábytek a další nepořádek.

Nezapomente:

Domácí klece jsou vhodné i při vícvik,ale polyuretanový je nejvhodnější.Proutěné košíky mají psy sklon rozkousat. Dále budete potřebovat: misky na potravu a vodu,měký kartáč,vodítko s obojkem,hračky které pejskovi koupíte bi měli být virobeny s odolné umělé hmoty po gumi a neměli bi se dát spolknout.

Nezapomente:

štěně ze svého pelíšku a obojku viroste,proto donich neynvestujte příliš moc,peněz,dokud neviroste.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář